Garażowy asystent bezpiecznego parkowania Striker Toggle

Czym kończy się w większości przypadków parkowanie naszego ulubionego i kosztownego samochodu w wypełnionym różnymi rzeczami, ciasnym garażu?

Czym kończy się w większości przypadków parkowanie samochodu w wypełnionym różnymi rzeczami, ciasnym garażu przez naszą roztargnioną i zamyśloną „drugą połowę”?

Czym kończy się w większości przypadków parkowanie samochodu w wypełnionym różnymi rzeczami, ciasnym garażu przez naszą, zdobywającą dopiero za kierownicą doświadczenie „pociechę”?

Czy parkowanie „na milimetry” w garażu może być bezpieczne dla nadwozia?

Czy parkowanie samochodu w garażu pełnym innych przedmiotów może odbyć się bez stresu i niepotrzebnych, najczęściej negatywnych emocji?

Odpowiedź jest jedna i prosta – można bez najmniejszego problemu zaparkować swój samochód bezpiecznie, bez stresu i dokładnie tam, gdzie się chce, jeśli korzysta się z garażowego asystenta bezpiecznego parkowania STRIKER®.

 

Garażowy asystent bezpiecznego parkowania STRIKER® jest bezprzewodowym systemem realizującym ultradźwiękowy pomiar odległości (nie laserowy , który negatywnie wpływa na wzrok). Identyfikuje i wizualizuje odległość samochodu od przeszkody, dając możliwość regulacji odległości wskazana STOP w zakresie od 15 cm do 1,80 m za pomocą przycisku „SET DISTANCE”.

Montaż wskaźnika STRIKER® jest zaskakująco łatwy dzięki dwustronnej taśmie i rzepowi Velcro.

Wskaźnik wyposażony jest w sygnalizator wyczerpania baterii oraz lampkę roboczą gasnącą po około 2 minutach od zaparkowania samochodu w ustalonej pozycji.

Sygnalizator zasilany jest bateriami LR6/AA (4 sztuki). Baterie nie są dostarczane wraz z sygnalizatorem.

nr kat. ST 204060

ShutDown