najazdy parkingowe TyreDox (zestaw 4 sztuk)

najazdy TyreDox
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 1 500,00 zł 1500.00
ilość zestaw

towar niedostępny

Opis

W wielu przypadkach długoterminowe przechowywanie samochodu w jednej pozycji jest – niestety –  nieuniknione i najczęściej dotyczy specjalnych, pod różnymi względami pojazdów. Są to głównie przechowywane w okresie zimowym lub z uwagi na ich niskie przebiegi i duże wartości samochody: zabytkowe, sportowe czy też kempingowe. Niestety najczęściej skutkuje to nie tylko odkształceniem (spłaszczeniem) opony w związku z jednokierunkowo stałym naciskiem masy samochodu, ale i jednoczesnym zabrudzeniem podłogi w miejscu jej kontaktu z oponą.

Stopień spłaszczenia opony zależy od jej rozmiaru, konstrukcji, obciążenia, temperatury otoczenia oraz czasu, niemniej jednak bezwzględnie negatywnie wpływa na jej właściwości jezdne powodując wibracje.

Zabrudzenia posadzki w postaci czarnych odbarwień są być może mniejszym problemem do momentu, kiedy trzeba je sporym nakładem pracy usunąć. Niestety, niejednokrotnie stosowane do produkcji opon mieszanki gumowe na bazie kauczuków butadienowo-styrenowych SBR reagują z powierzchnią posadzek tworząc trwałe plamy.

Najazdy parkingowe to nie tylko idealne, ale i uniwersalne rozwiązanie stosowane w trakcie długoterminowego garażowania:

SAMOCHODÓW ZABYTKOWYCH

Opony samochodów zabytkowych wymagają specjalnej uwagi i dbałości. W zdecydowanej większości przypadków są nie tylko bardzo drogie, ale i ciężko dostępne na rynku. Ich ograniczona dostępność wynika ze specyficznej często konstrukcji/budowy np. opony zaczepowe oraz rozmiaru. Najazdy parkingowe  pozwalają zaoszczędzić pieniądze i czas oraz całą masę kłopotów.

SAMOCHODÓW SPORTOWYCH

Opony samochodów sportowych najczęściej są wyjątkowe pod względem nie tylko rozmiaru ale i ceny. Muszą zawsze i w każdych warunkach funkcjonować w pełni sprawnie gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz osiągi satysfakcjonujące kierowcę. Najazdy parkingowe są idealnym rozwiązaniem!

SAMOCHODÓW LUKSUSOWYCH

Opony samochodów luksusowych to jeden z niepodważalnie istotnych elementów komfortu. Chyba nikt nie będzie w stanie czerpać przyjemność z jazdy luksusową limuzyną, która wibruje z powodu odkształcenia opon. Najazdy parkingowe to nie tylko zabezpieczenie opon samochodu, ale jak widać również komfort jego użytkowania!

SAMOCHODÓW KEMPINGOWYCH

Opony samochodów kempingowych są chyba najbardziej narażone na zniszczenie w skutek długotrwałego garażowania. Zapewne nie należy myśleć w tych kategoriach w przypadku wypożyczanych samochodów kempingowych, które są trasie cały czas. Jednak z pewnością dotyczy to naszych własnych „domów na kółkach” z których korzystamy sporadycznie i tylko w okresach wakacyjnych. Najazdy parkingowe oszczędzą niespodzianek przed wyjazdem na upragniony urlop!

Najazdy parkingowe wykonane są z tworzywa sztucznego ABS o podwyższonej wytrzymałości oraz odporności na płyny eksploatacyjne. Profilowany kształt zapewnia łatwy wjazd oraz zjazd przy jednoczesnym zabezpieczeniu samochodu przed niespodziewanym i niepożądanym przemieszczeniem się. Podstawę stanowi antypoślizgowa mata gumowo-poliuretanowa, która zapewnia odpowiednią stabilizację.

Dane techniczne:

Max. średnica opony: 350 mm (+/- do 22”)
Max. szerokość opony: 350 mm
Rozmiar najazdu: 620x335x75 mm
Ilość najazdów w opakowaniu: 4 sztuki

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl