Pokrowce elastyczne Toggle

Pokrowce elastyczne FitCover pełnią nie tylko funkcję zabezpieczenia samochodu lub motocykla przed kurzem czy zadrapaniami, ale równocześnie podkreślają kształty potęgując burzę mózgów co tak pięknego, wyrazistego i pożądanego kryje się pod pokrowcem. Przeznaczone są do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych w garażach, halach lub innych pomieszczeniach magazynowych.

Każdorazowo pokrowce FitCover dopasowane są do konkretnego modelu samochodu lub motocykla, a cena kalkulowana w oparciu o indywidualne potrzeby i wymagania klienta.

POKROWCE WEWNĘTRZNE

Standardowe pokrowce samochodowe FitCover STD-IC przeznaczone są do zastosowań wewnętrznych i wykonane są z całkowicie oddychającej, impregnowanej i miękkiej tkaniny poli-bawełnianej. Impregnacja pozwala zatrzymać wilgoć atmosferyczną przechodzącą przez pokrowiec przy jednoczesnym, naturalnym oddychaniu tkaniny. Zapobiega to zatrzymywaniu wilgoci między samochodem, a pokrowcem. Z dwóch stron posiada zamki ułatwiające dostęp do samochodu co zdecydowanie podnosi funkcjonalność pokrowca. Powierzchnia zewnętrzna i wewnętrzna posiada identyczną strukturę jednak na tyle delikatną, że nie rysuje powierzchni samochodu. W zestawie dostarczane z torbą do przechowywania pokrowca. Dla wymagających oferujemy nadruk wg indywidualnych potrzeb i upodobań.

nr kat. CA STD-IC

Elastyczne pokrowce samochodowe FitCover STR-IC przeznaczone są do zastosowań wewnętrznych i stanowią idealną opcje dla osób poszukujących funkcjonalnego oraz estetycznego rozwiązania. Wykonane z miękkiej i elastycznej tkaniny bawełnianej z domieszką lycry przez co doskonale dopasowywują się do kształtów samochodu. Subtelny połysk tkaniny oraz niskoprofilowe szwy zapewniają eleganckie wykończenie.  Tkanina jest ciasno tkana, co zapewnia doskonałą ochronę przed kurzem i innymi zanieczyszczeniami przy jednoczesnym zachowaniu pełnej oddychalności i eliminacji zjawiska kondensacji/skraplania. Pokrowce FitCover STR-IC dostępne są w następujących kolorach: czarnym, granatowym, czerwonym, zielonym i szarym. W zestawie dostarczane z torbą do przechowywania pokrowca. Dla wymagających oferujemy nadruk wg indywidualnych potrzeb i upodobań.

nr kat. CA STR-IC

Indywidualne pokrowce samochodowe FitCover STRC-IC to rozwiązanie do zastosowań wewnętrznych. Są w pełni dopasowane do kształtu pojazdu i wykonane zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami oraz wymaganiami użytkowników. Podstawę stanowi oddychająca, gruba tkanina akrylowej (18 kolorów) z miękką powierzchnią wewnętrzną. Znakomite uzupełnienie stanowią lamówki (22 kolory), które wykonane w kontrastowych kolorach pięknie podkreślają kształty. Pokrowce FitCover STRC-IC mają możliwość wykonania kieszeni na lusterka, pasu lub pasów wzdłużnych oraz oczywiście nadruku logo. Przy projektowaniu również uwzględniane są modyfikacje jak np. spoiler. Do rzetelnej wyceny potrzebne jest kilka zdjęć samochodu.

nr kat. CA STRC-IC

POKROWCE ZEWNĘTRZNE

Lekkie, oddychające pokrowce samochodowe FitCover LHT-OC idealnie nadają się do samochodów regularnie użytkowanych, które są trzymane na zewnątrz lub pod częściowymi zadaszeniami. Pokrowce FitCover LHT-OC są wodoodporne i chronią samochód przed innymi zanieczyszczeniami, takimi jak np. ptasie odchody. Zapewniają tez ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Lekka, oddychająca tkanina stanowi idealne rozwiązanie dla odpornego na warunki atmosferyczne pokrowca na samochód, dzięki czemu woda w samochodzie może przez nią odparować (pokrowiec można założyć na mokry samochód). Każdy pokrowiec posiada paski umożliwiające jego mocowanie. Celem zapewnienia bezpieczeństwa można wraz z pokrowcem stosować (dostępną w zestawie) linkę zabezpieczającą.

nr kat. LHT-OC

Pokrowce samochodowe w wersji FitCover ULT-OC wykonane są ze specjalnie opracowanej i zaawansowanej technologicznie tkaniny opartej o nanotechnologię, która poprawia właściwość tkanin na poziomie molekularnym. Każde włókno zostaje przekształcone w wyniku działania nanotechnologii, a nanocząsteczki mają bardziej rozwiniętą powierzchnie w porównaniu do tradycyjnych materiałów., Dzięki temu pokrowce FitCover ULT-OC charakteryzują się wyjątkową, wodoodporną powłoką, co pozwala zapewnić ochronne samochodu na najwyższym poziomie. Są mocne, trwałe i elastyczne oraz wyposażone w paski do mocowania. Dostępne w kolorze szarym.

Uwaga – w określonych porach roku (szczególnie zimą), kiedy temperatura powietrza często się zmienia, nie ma pokrowca zatrzymującego kondensację. Zimne nadwozie samochodu przyciąga kondensację z powodu ciepłego mikroklimatu w powierzchni samochodu. Pokrowce FitCover ULT-OC są w pełni oddychające, więc wyrównanie temperatury spowoduje odparowanie przez pokrowiec.

nr kat. ULT-OC

Pokrowce samochodowe w wersji FitCover ULTC-OC szyte są na indywidualne zamówienia. Wyprodukowane są z oddychającej tkaniny , która charakteryzuje się  odpornością na warunki atmosferyczne. Tkanina to trójwarstwowe włókna poliuretanowe, która dzięki temu jest: wodoodporna,  mocna, elastyczna i odporna na przecieranie. Pokrowiec może być zakładany zarówno na suchy jak i mokry samochód. Pokrowce FitCover ULTC-OC są w pełni oddychające, więc wyrównanie temperatury spowoduje odparowanie przez pokrowiec.

Uwaga – w określonych porach roku (szczególnie zimą), kiedy temperatura powietrza często się zmienia, nie ma pokrowca zatrzymującego kondensację. Zimne nadwozie samochodu przyciąga kondensację z powodu ciepłego mikroklimatu w powierzchni samochodu. Pokrowce FitCover ULTC-OC są w pełni oddychające, więc wyrównanie temperatury spowoduje odparowanie przez pokrowiec.

nr kat. ULTC-OC

ShutDown